O nas

Hotele Korona Sp. z o.o. to rodzinna firma, do której należy sieć dwóch eleganckich hoteli pałacowych: Hotel Lord **** w Warszawie przy Lotnisku Chopina (Okęcie), Hotel Windsor **** w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim pod Warszawą

 

Hotel Lord Warszawa pokoje w centrum

Hotel Lord - Warszawa lotnisko Okęcie

W tym gronie znajdują się modelowe obiekty, które zapewniają nie tylko wysoki komfort pobytu, ale także przyjazny, serdeczny klimat. - wyróżnienie statuetką i tytułem TOPHOTEL 2013 w kategorii „by the airport” - tytuł „Hotel Roku 2012” przyznany przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej - certyfikat Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego na rok 2013. Hotel Lord to miejsce, w do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Nasi pracownicy są systematycznie szkoleni. Mamy świadomość, że wysoka jakość obsługi to klucz do zadowolenia Gości.

 

 

 

 

   
       

Stylowe wnętrza

   

Stylowe wnętrza naszego czterogwiazdkowego Hotelu Lord oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają nam zapewnić najwyższą jakość organizowanych konferencji, spotkań, wesel i bankietów.

 

 

 

Hotel Lord Warszawa pokoje w centrum W tym gronie znajdują się modelowe obiekty, które zapewniają nie tylko wysoki komfort pobytu, ale także przyjazny, serdeczny klimat. - wyróżnienie statuetką i tytułem TOPHOTEL 2013 w kategorii „by the airport” - tytuł „Hotel Roku 2012” przyznany przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej - certyfikat Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego na rok 2013. Hotel Lord to miejsce, w do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Nasi pracownicy są systematycznie szkoleni. Mamy świadomość, że wysoka jakość obsługi to klucz do zadowolenia Gości.

 

 

Rezerwuj
 

 

Używamy plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.