Impreza firmowa to najlepszy sposób na zintegrowanie pracowników i poprawienie atmosfery panującej w biurze. Jej przygotowanie może się wydawać skomplikowanym oraz czasochłonnym zadaniem, jednak dobry plan działania pozwoli się z nim szybko uporać. O czym warto pamiętać, organizując imprezę firmową?

→ zobacz więcej

Wesele to jedno z najbardziej uroczystych wydarzeń w życiu młodej pary. Można je zorganizować w ogrodzie, w restauracji, a nawet na plaży, jednak przyjęcie w hotelu wciąż cieszy się największą popularnością. Młodzi cenią to rozwiązanie za wygodę, elegancję oraz mnóstwo dodatkowych udogodnień, np. dostępne na miejscu noclegi. Co przemawia za urządzeniem wesela w hotelu?

→ zobacz więcej

Profesjonalna konferencja to duże przedsięwzięcie, które wymaga odpowiednich przygotowań. Konieczne będzie opracowanie harmonogramu spotkania, wynajęcie pomieszczenia, w którym się ono odbędzie, a także przygotowanie strategii promocyjnej i zaproszenie prelegentów. O czym jeszcze warto pamiętać, organizując konferencję?

→ zobacz więcej

Skromne wesela zyskują coraz większą popularność. Spotkanie w gronie najbliższych w eleganckiej restauracji może być równie wyjątkowe, jak wystawne przyjęcie na 200 osób. Miejsce, w którym je zorganizujemy ma jednak ogromne znaczenie bez względu na to, ilu gości będzie w nim uczestniczyć. Gdzie zatem urządzić kameralne przyjęcie weselne?

→ zobacz więcej


Osoby podróżujące służbowo wiedzą doskonale, jak uciążliwe może być odbywanie podróży i nocowanie w hotelach niedostosowanych do oczekiwań. Czasochłonne transfery, brak możliwości skorzystania z sal konferencyjnych, niedostatek atrakcji takich jak SPA czy siłownia - wszystko to wpływa negatywnie na jakość delegacji. Obecnie jednak coraz więcej hoteli w Polsce stawia na klientów biznesowych. Jasno określone oczekiwania pomagają w doprecyzowaniu oferty, a pomysły na umilenie wolnego czasu w hotelu mnożą się i kuszą.

→ zobacz więcej
Error loading Partial View script (file: ~/Views/MacroPartials/lord/lordprintmobilemenu.cshtml)
Rezerwuj
 

 

Używamy plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.