Impreza firmowa to najlepszy sposób na zintegrowanie pracowników i poprawienie atmosfery panującej w biurze. Jej przygotowanie może się wydawać skomplikowanym oraz czasochłonnym zadaniem, jednak dobry plan działania pozwoli się z nim szybko uporać. O czym warto pamiętać, organizując imprezę firmową?

→ zobacz więcej

Zapraszamy do naszego Hotelu na wyśmienity Brunch Wielkanocny, który umili czas spędzony w rodzinnym gronie.To my zadbamy o Państwa udany wypoczynek, o pyszne dania na świątecznym stole i o całą świąteczną oprawę tych wyjątkowych dni.

→ zobacz więcej

Wesele to jedno z najbardziej uroczystych wydarzeń w życiu młodej pary. Można je zorganizować w ogrodzie, w restauracji, a nawet na plaży, jednak przyjęcie w hotelu wciąż cieszy się największą popularnością. Młodzi cenią to rozwiązanie za wygodę, elegancję oraz mnóstwo dodatkowych udogodnień, np. dostępne na miejscu noclegi. Co przemawia za urządzeniem wesela w hotelu?

→ zobacz więcej

Profesjonalna konferencja to duże przedsięwzięcie, które wymaga odpowiednich przygotowań. Konieczne będzie opracowanie harmonogramu spotkania, wynajęcie pomieszczenia, w którym się ono odbędzie, a także przygotowanie strategii promocyjnej i zaproszenie prelegentów. O czym jeszcze warto pamiętać, organizując konferencję?

→ zobacz więcej

Skromne wesela zyskują coraz większą popularność. Spotkanie w gronie najbliższych w eleganckiej restauracji może być równie wyjątkowe, jak wystawne przyjęcie na 200 osób. Miejsce, w którym je zorganizujemy ma jednak ogromne znaczenie bez względu na to, ilu gości będzie w nim uczestniczyć. Gdzie zatem urządzić kameralne przyjęcie weselne?

→ zobacz więcej
Rezerwuj
 

 

Używamy plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.