Osoby podróżujące służbowo wiedzą doskonale, jak uciążliwe może być odbywanie podróży i nocowanie w hotelach niedostosowanych do oczekiwań. Czasochłonne transfery, brak możliwości skorzystania z sal konferencyjnych, niedostatek atrakcji takich jak SPA czy siłownia - wszystko to wpływa negatywnie na jakość delegacji. Obecnie jednak coraz więcej hoteli w Polsce stawia na klientów biznesowych. Jasno określone oczekiwania pomagają w doprecyzowaniu oferty, a pomysły na umilenie wolnego czasu w hotelu mnożą się i kuszą.

→ zobacz więcej

Zapewniamy komfort na wysokim poziomie oraz wykwalifikowaną, przemiłą obsługę. Kompleksowe wyposażenie sprosta najbardziej wymagającym Klientom. Wyśmienite śniadania gwarantują doskonały początek dnia w Hotelu Lord.

→ zobacz więcej

Organizujemy zarówno kameralne kolacje, jak i bankiety firmowe oraz wesela. Przepiękne wnętrza naszych sal bankietowych to kwintesencja udanego przyjęcia.

→ zobacz więcej
Nowości Hotelu Lord

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć pokoi i wnętrz Hotelu Lord w Warszawie, które mamy nadzieję sprawią, iż będzie to Państwa ulubiona destynacja w stolicy.

→ zobacz więcej

Hotele Korona Sp. z o.o. to rodzinna firma, do której należy sieć dwóch eleganckich hoteli pałacowych: Hotel Lord **** w Warszawie przy Lotnisku Chopina (Okęcie),
Hotel Windsor **** w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim pod Warszawą

→ zobacz więcej
Rezerwuj
 

 

Używamy plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.