PDF

Nasz drugi hotel

Hotel Windsor w Jachrance jest połączeniem przepychu i baśniowych marzeń, bogactwa i elegancji.

Pałacowa architektura Hotelu Windsor, jej czystość i nienaruszalność form zbiega się z obfitymi zdobieniami. Potęga budynku daje możliwość zapewnienia organizacji wielkich konferencji, gal i bankietów w komfortowych warunkach. Wszystko w otoczeniu pięknego parku oraz nad wodami Zalewu Zegrzyńskiego nieopodal Warszawy.

Windsor Hotel **** w Jachrance pod Warszawą

Dbałość o każdy detal przyświeca nam zarówno w wystroju jak i najwyższej jakości obsługi.

Hotel Windsor Serock pod Warszawą

Hotel Windsor to największy kompleks konferencyjny nad Zalewem Zegrzyńskim. Dla organizatorów konferencji i imprez firmowych przygotowaliśmy ponad 4200 m2 przestrzeni konferencyjnej i wystawienniczej w 37 wszechstronnych i bogato wyposażonych audiowizualnie salach. Hotel Windsor jest położony w zaciszu pięknego parku, w otoczeniu kompleksów leśnych w miejscowości Jachranka tuż nad Zalewem Zegrzyńskim, ok. 35 km od centrum Warszawy i ok. 20 km od Portu Lotniczego Warszawa-Modlin. To idealne miejsce do urządzania imprez plenerowych. Duża powierzchnia parku i bezpośredni dostęp do Zalewu stwarzają wiele możliwości na wszelkiego rodzaju aktywność fizyczną w terenie.

Zapraszamy do Krainy Windsoru!

Rezerwuj
 

 

Używamy plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.